bahco_be61110_1
BAHCO BE61110-1 reserveband voor BE61110 oliefilter strip sleutel
Productomschrijving:
  • Stripsleutel voor oliefilters
Kenmerken:
  • Universele stripsleutel voor oliefilters
  • Verwijdert oliefilters door de band rond het filter af te stellen en vast te draaien
  • Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
  • Diameterbereik
  • BE61110: 65 - 110 mm
  • BE61155: 100 - 155 mm
  • Grootste maten geschikt voor oliefilters van zware voertuigen
  • Strips zijn leverbaar als reserveonderdelen [Ref. BE61110-1 en BE61155-1]
  • Retailverpakking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Voor diameter: 65-110 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150167463
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO BE61110-1
Voor diameter
65-110 mm
Afmeting verpakking
1 x 12 x 382 mm
Lengte verpakking mm
382 mm
Doorsnede mm
65-105 mm
Breedte verpakking mm
12 mm
Hoogte verpakking mm
1 mm